Watches Number of items: 60
2872000
12142
447
Watches
Art Deco ónix, márvány, figurális, kandallóóra, mechanikus, nincs kipróbálva, 24x45 cm
8 000 HUF
2849064
12143
447
Watches
Art deco intarziás márvány óra, mechanikus, nincs kipróbálva, m: 24 cm
8 000 HUF
2859918
12144
447
Watches
Régi asztali óra, működő szerkezettel és gyönyörű dallamos működő zenélő szerkezettel, minimális kopásokkal, nemrég órás mester felújította a szerkezetét. 20x7x9,5 cm
20 000 HUF
2956244
12145
447
Watches
Brauswetter János Szegeden antik falióra szerkezet, képeken látható felszereltséggel és sérülésekkel, d: 18,5 cm
3 000 HUF
2956246
12146
447
Watches
Lechner József Budapest antik falióra szerkezet, képeken látható felszereltséggel és sérülésekkel, d: 18,5 cm
3 000 HUF
2958167
12147
447
3400
Watches
Olasz áttört mintás kínáló, bronzírozott fém, jelzéssel, kis kopással, d: 21,5 cm, m: 8,5 cm
3 400 HUF
2958166
12148
447
Watches
Régi francia? márvány testű art deco kandallóóra szett, kulcs nélkül, kopással, 30x20x9 cm, 15,5x10x7 cm
12 000 HUF
2961897
12149
447
Watches
3 db új állapotú női karóra Versay svájci, Gucci és Chanel replikák. eredeti dobozukban.
9 000 HUF
2793021
12150
447
Watches
Régi vekker, működik, kopott, kis hiánnyal, m: 17 cm
8 000 HUF
2958242
12151
447
Watches
Faragott állatmintákkal díszített falióra, fellelt állapotban, súlyokkal
5 000 HUF
2958233
12152
447
Watches
Geneva férfi és női karóra, kvarc, fém szíjjal, szép állapotban, díszdobozban
3 000 HUF
2958232
12153
447
Watches
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house