Watches

Number of items: 60

Art Deco ónix, márvány, figurális, kandallóóra, mechanikus, nincs kipróbálva, 24x45 cm
12142.

8 000 HUF

Art deco intarziás márvány óra, mechanikus, nincs kipróbálva, m: 24 cm
12143.

8 000 HUF

Régi asztali óra, működő szerkezettel és gyönyörű dallamos működő zenélő szerkezettel, minimális kopásokkal, nemrég órás mester felújította a szerkezetét. 20x7x9,5 cm
12144.

20 000 HUF
54,20
62,50

Brauswetter János Szegeden antik falióra szerkezet, képeken látható felszereltséggel és sérülésekkel, d: 18,5 cm
12145.

3 000 HUF

Lechner József Budapest antik falióra szerkezet, képeken látható felszereltséggel és sérülésekkel, d: 18,5 cm
12146.

3 000 HUF

Olasz áttört mintás kínáló, bronzírozott fém, jelzéssel, kis kopással, d: 21,5 cm, m: 8,5 cm
12147.

3 400 HUF
9,21
10,63

Régi francia? márvány testű art deco kandallóóra szett, kulcs nélkül, kopással, 30x20x9 cm, 15,5x10x7 cm
12148.

12 000 HUF

3 db új állapotú női karóra Versay svájci, Gucci és Chanel replikák. eredeti dobozukban.
12149.

9 000 HUF
24,39
28,13

Régi vekker, működik, kopott, kis hiánnyal, m: 17 cm
12150.

8 000 HUF

Faragott állatmintákkal díszített falióra, fellelt állapotban, súlyokkal
12151.

5 000 HUF

Geneva férfi és női karóra, kvarc, fém szíjjal, szép állapotban, díszdobozban
12152.

3 000 HUF

12153.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF