https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Jewellery and precious metal items Number of items: 308
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2926927
20000
446
0
300000
Jewellery and precious metal items
Artworks & Paper
1
Arany (Au) 14K fehérarany holdmintás karkötő és nyaklánc, jelzett, h: 19 és 45,5 cm, nettó: 19,5 g
The item is not available
Starting price:
300 000 HUF
2946886
20001
446
0
220000
Jewellery and precious metal items
Artworks & Paper
1
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet. Hat személyes komplett, jelzett. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, Nettó 1372 g + ezüst nyelű kések
Starting price:
220 000 HUF
2930057
20002
446
0
200000
Jewellery and precious metal items
Artworks & Paper
1
Antik mikromozaik, gránát karkötőbe ágyazva, kopással, a mozaik mérete 17x13 cm
The item is not available
Starting price:
200 000 HUF
2662522
20003
446
0
200000
Jewellery and precious metal items
Artworks & Paper
1
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
The item is not available
Starting price:
200 000 HUF
2833563
20004
446
0
140000
Jewellery and precious metal items
Artworks & Paper
1
Ezüst (Ag) pezsgős vödör, jelzett, m: 15 cm, d: 18,5 cm, nettó: 465 g
Starting price:
140 000 HUF
2905914
20005
446
0
190000
Jewellery and precious metal items
Artworks & Paper
1
14K fehérarany (Au) fülbevalópár opál kővel és brillekkel ékítve, jelzett, 12 mm, bruttó: 3 g
The item is not available
Starting price:
190 000 HUF
2833547
20006
446
0
110000
Jewellery and precious metal items
Artworks & Paper
1
Ezüst (Ag) cukordoboz, jelzett, 14,5×10,5×6 cm, nettó: 366 g
The item is not available
Starting price:
110 000 HUF
2955505
20007
446
0
140000
Jewellery and precious metal items
Artworks & Paper
1
Ezüst(Ag) art deco teás kiöntő, jelzett, m: 14 cm, bruttó: 694 g
The item is not available
Starting price:
140 000 HUF
2953211
20008
446
0
120000
Jewellery and precious metal items
Artworks & Paper
1
Vegyes formájú gyémántok, 52 db, 0,6 cts
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
2930731
20009
446
0
120000
Jewellery and precious metal items
Artworks & Paper
1
Ezüst (Ag) nyelű antik francia irodai készlet, jelzéssel, díszdobozban, h: 8,5-21,5 cm, bruttó: 80 g
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
2832593
20010
446
0
120000
Jewellery and precious metal items
Artworks & Paper
1
Ezüst (Ag) fejes szecessziós sétabot, sétapálca, német, 1915 körül, jelzett, 92 cm Véset: "1890 Huldeblijk 1915 aan der Heer Th. Ramaeker's Bij Het Zilveren Feest Als Meester In De Broederschap Van De Allerh. Drievuldigheid In De O.L. Vrouwekerk Te Maastricht. / 1890 Hódolat 1915 der Heer Th. Ramaeker ezüstünnepén mint mester az Allerh testvériségében. Szentháromság a maastrichti Miasszonyunk-templomban." Feltehetően az előtörténet, a jubileum évszámból kiindulva: Az "iskolaháborúk időszaka". A szocialisták 1890-es évekbeli megjelenése előtt tehát a nemzet a konzervatív Katolikus Párt és a szekuláris Liberális Párt között polarizálódott. A liberálisok egyházellenesek voltak, és csökkenteni akarták az egyház hatalmát. A konfliktus az 1879-1884 közötti "első iskolaháború" során csúcsosodott ki, amikor a liberálisok azon kísérleteit, hogy nagyobb mértékű szekularizmust vezessenek be az általános iskolai oktatásban, a felháborodott katolikusok visszaverték. Az iskolaháború a belga politikában a katolikus párt dominanciájának időszakát nyitotta meg, amely szinte töretlenül1917-ig tartott.
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
2955533
20011
446
0
120000
Jewellery and precious metal items
Artworks & Paper
1
Ezüst(Ag) hólyagos peremű tálca, jelzett, 38,5×19 cm, nettó: 601 g
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment