18762.
Closed 446. Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
Turós Emil - Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, fakó gerinccel, a borító sarkán kis sérüléssel. + Brillat-Savarin, [Jean Anthelme]: Az izlés fiziológiája. Bp., 1986, Múzsák. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.