Scout

Number of items: 10

1933 Mézeskalácsos lovag, nagy méretű díszítmény a gödöllői cserkész jamboree-n, hátoldalon feliratozva, jó állapotban, 9×12 cm
14220.

4 000 HUF

1939 Cserkész, katonai és sportszerelés, rajzos katalógus és árjegyzék, a Cserkészbolt kiadása, szép állapotban, 64p
14221.

11 000 HUF
29,81
34,38

1932 Jamboree-zsebszótár. Cserkész és tábori szakkifejezések magyar-német-francia-esperanto nyelveken. Összeáll.: K. Molnár Frigyes. Bp., 1932, Magyar Cserkészszövetség, ("Élet"-ny.), hiányzó hátsóborítóval, ceruzás aláhúzásokkal, 20 p.
14222.

1 600 HUF
10

cca 1930-1945 5 db cserkészeket ábrázoló fotó, vegyes állapotban, 9x6,5 cm és 5,5x4 cm között
14223.

2 000 HUF

Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree - Biritz Tibor repülő tábor parancsnok aláírt portréja Ceruza, papír, jelzett, / Scout Jamboree 1933. Gödöllő, scout chief. Pencil drawing 20x18 cm
14224.

20 000 HUF
54,20
62,50

1941-1942 Magyar cserkész folyóirat 12 darab száma, szép állapotban
14225.

24 000 HUF
65,04
75,00

1936-1937 Magyar Cserkész XVIII. évf. egybekötött számai 1-2,4-15,17-20. számai. Szerk.: Sztrilich Pál. Átkötött kopott, foltos papírkötésben.
14226.

2 400 HUF

1934-1938 Magyar Cserkész és Cserkészfiúk újságok vegyes számai, össz. 29 db (közte duplum is), vegyes állapotban
14227.

3 800 HUF
10,30
11,88

Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl Kiadó. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb sérüléssel. + Történt pedig... és egyéb cserkész elbeszélések. Ford.: Rimler Iván. Márton Lajos illusztrációival. H.n., 1992, magánkiadás, 44+(4) p. Kiadói tűzött papírkötés.
14228.

1 200 HUF

Buza József: Díszjelvény a Nyugat-Magyarországi Cserkész Szövetség által alapított díszjelvény történeti adatai és hivatalos okirata. Szombathely, 1925, Magyar Cserkész Szövetség. Sérült, ragasztott papírkötés
14229.

3 600 HUF
9,76
11,25
15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF