1942 A háborús világ térképei. Összeáll.: Dr. Balogh János. Bp., Magya... https://www.darabanth.com/en/446-Online-auction/446.0/Art-and-other-collectibles/Maps~1000003/1942-A-haborus-vilag-terkepei-Osszeall-Dr-Balogh-Janos-Bp-Magyar-Nepmuvelok-Tarsa~II2947726
2947726
16212
446
Maps
3 000 HUF
Description: 1942 A háborús világ térképei. Összeáll.: Dr. Balogh János. Bp., Magyar Népművelők Társasága, 10 sztl. lev. (40 térképpel). Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, kopottas címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal. + 1939 Magyarország új északi határvidéke. Nyugati és keleti rész. (Kétoldalas térkép). A Pesti Hírlap kiadása. Kissé foltos, 57x41 cm
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tg
further page navigation Auction house