1947 Pipics Zoltán (1900-1975) művészettörténész, az OSZK főkönyvtáros... https://www.darabanth.com/en/446-Online-auction/446.0/Art-and-other-collectibles/Historical-documents-manuscripts~500021/1947-Pipics-Zoltan-1900-1975-muveszettortenesz-az-OSZK-fokonyvtarosanak-1953-1962-ge~II2943852
2943852
13474
446
Historical documents, manuscripts
2 600 HUF
Description: 1947 Pipics Zoltán (1900-1975) művészettörténész, az OSZK főkönyvtárosának (1953-1962) gépelt sorai levelezőlapon, Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátor részére, egy XVII. sz. holland tájkép restaurálásának ügyében valamint érdeklődik, hogy az ő saját Bosznay és Edvi-Illés képei megmenthetők-e? Pipics Zoltán sajátkezű aláírásával, levelezőlapon.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: bk
further page navigation Auction house