Military

Number of items: 132

Franciaország DN "Felsőfokú katonai tanulmányok központja" ezüstpatinázott, peremén jelzett bronz emlékérem. Szign.: Pichard Balme (75x60mm) T:AU,XF France DN "Center for Advanced Armament Studies" silver patinated bronze medallion, marked on the edge. Sign.: Pichard Balme (75x60mm) C:AU,XF
33085.

2 000 HUF

33086.

4 000 HUF

Koszovó ~2000. "KFOR (Kosovo Force)" multicolor fém emlékérem kapszulában (50mm) T:UNC Kosovo ~2000. "KFOR (Kosovo Force)" multicolor metal commemorative medallion (50mm) C:UNC
33087.

2 000 HUF

Lengyelország 1979. "Bem apó a magyar szabadságharc legnagyobb hadvezére 1848-1849" bronz plakett magyar és lengyel nyelvű felirattal (100x112mm) T:XF patina Poland 1979. "Jozef Bem 1848-1849" bronze plaque in Hungarian and Polish (100x112mm) C:XF patina
33088.

4 000 HUF

Lengyelország 1979. "Bem apó a magyar szabadságharc legnagyobb hadvezére 1848-1849" bronz plakett magyar és lengyel nyelvű felirattal, keretben (100x112mm) T:XF patina Poland 1979. "Jozef Bem 1848-1849" bronze plaque in Hungarian and Polish, in frame (100x112mm) C:XF patina
33089.

4 600 HUF
12,47
14,38

Lengyelország DN "Bem József 1794-1850" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU patina Poland ND "Józef Bem 1794-1850" two-sided bronze medallion (70mm) C:AU patina
33090.

7 000 HUF
18,97
21,88

33091.

2 000 HUF

NDK ~1968-1989. "A nemzeti néphadsereg tartalékosa" bronzozott, műgyantás fém kitüntetés tokban (58x35mm) T:AU GDR ~1968-1989. "Reservist der Nationalen Volksarmee" bronzed, synthetic resined metal decoration in case (58x35mm) C:AU
33092.

4 000 HUF

Olaszország 1868. "Olasz Korona Rend Középkeresztje" zománcozott, jelzetlen, részben Au kitüntetés mellszalag nélkül (50x50mm) T:AU Italy 1868. "Order of the Crown of Italy, Commander's Cross" enamelled, partially Au decoration without hallmark and ribbon (50x50mm) C:AU
33093.

100 000 HUF
271,00
312,50

Olaszország 1868. "Olasz Korona Rend Parancsnoki Mellcsillaga" részben aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés előlapon javított, hátlapon hiányzó medalionnal (77x77mm) T:VF Italy 1868. "Commander's Breast Star of the Order of the Crown" partially gilt and enamelled Ag decoration with repaired obverse and missing back medallion (77x77mm) C:XF
33094.

100 000 HUF
271,00
312,50

Olaszország 1915. "Antiquam exquirite matrem ex urbe per orbem pugitus leonis / MCMXV" I. világháborús bronz emlékérem (60mm) T:F ph., rozsda Italy 1915. "Antiquam exquirite matrem ex urbe per orbem pugitus leonis / MCMXV" WWI bronze medallion (60mm) C:F edge error, rust
33095.

3 000 HUF

21db katonai kitüntetés a szocialista időszakból, közte sok tokkal T:vegyes
33096.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF