Uhlyárik Jenő: Apologétika vagy a kath. vallás alapigazságának védelme... https://www.darabanth.com/en/445-Online-auction/445.0/Books/Books-Religion~1500023/Uhlyarik-Jeno-Apologetika-vagy-a-kath-vallas-alapigazsaganak-vedelme-Az-atheizmusrol-pan~II2943012
2943012
19011
445
Books: Religion
1 600 HUF
Description: Uhlyárik Jenő: Apologétika vagy a kath. vallás alapigazságának védelme. Az atheizmusról, pantheizmusról, materializmusról és darvinizmusról szóló függelékkel. Bp., 1908, Szent István-Társulat, 176 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, foltos címlappal, egy-két kissé sérült lappal.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: zille
further page navigation Auction house