Városi közlekedési kézikönyv. Szerk.: Vásárhelyi Boldizsár, Szabó Dezs... https://www.darabanth.com/en/445-Online-auction/445.0/Books/Books-Architecture-Art~1500012/Varosi-kozlekedesi-kezikonyv-Szerk-Vasarhelyi-Boldizsar-Szabo-Dezso-Sajatkezuleg-B~II2938697
2938697
18690
445
Books: Architecture, Art
2 400 HUF
Description: Városi közlekedési kézikönyv. Szerk.: Vásárhelyi Boldizsár, Szabó Dezső. Sajátkezűleg. Bp., 1965, Műszaki. Kiadói kopott, kissé foltos egészvászon-kötés. Megjelent 1100 példányban. +
A Fővárosi Közmű- és Mélyépítési Főigazgatóság évkönyve 1968-'69. Bp., 1970., Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3050 példányban.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tg
further page navigation Auction house