Number of items: 321

11408.

12 000 HUF

Bavaria ezüstözött porcelán mokkás készlet, 8 személyes, komplett (kiöntő, cukortartó, tejszínkiöntő, 8-8 db csésze és alj). Jelzett, kopott.
11409.

9 000 HUF
24,39
28,13

MCP csehszlovák porcelán, fűszertartó, leveses tál, főzelékes és sültes tál. Kopásokkal, jelzett.
11410.

2 800 HUF

Neundorf angyal figurális gyertyatartó, jelzéssel, hibátlan, h: 30 cm, m: 15 cm
11411.

8 000 HUF

Japán szakés pohár készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban d: 5 cm
11412.

10 000 HUF

Majolika gyermek pár, sérült, jelzés nélkül, m: 22 cm
11413.

3 000 HUF

Schwarza balerina figura, jelzett, sérült, m: 15 cm
11414.

8 000 HUF

VIrágos fajansz dísztál. XIX. sz. vége. JMO jelzéssel, formaszámmal. Kopott festérrel d: 36 cm
11415.

9 000 HUF
24,39
28,13

Wedgewood 6 személyes porcelán kévés készlet. Matricás, jelzett, hibátlan
11416.

28 000 HUF
75,88
87,50

Biszkvit porcelán puttó, jelzett (Kligl Sándor), kopásnyomokkal, m: 12 cm
11417.

18 000 HUF
48,78
56,25

Hindenburg mintás porcelán kínáló, kopással, pereménél hajszálrepedéssel, jelzés nélkül, d: 26 cm
11418.

10 000 HUF

11419.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF