Number of items: 321
2797668
11359
444
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, kis lepattanás a talpán, m: 20 cm
8 000 HUF
2524490
11360
444
1 600 HUF
2884363
11361
444
Hollóházi korsó, jelzett, kis kopásokkal, m: 14 cm
1 000 HUF
2884367
11362
444
Hollóházi Gyula város látványossággal díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, peremén kis kopással, m: 18 cm
1 000 HUF
2930075
11363
444
3800
Hollóházi Viktória mintás kínáló, minimális kopással, jelzéssel, 20x16 cm
3 800 HUF
2934797
11364
444
Hollóházi Szakmáry Riolit bonbonier, aranymintás, koblatkék, jelzéssel, kopással, d: 13 cm, m: 12 cm
3 000 HUF
2934804
11365
444
6 000 HUF
2934822
11366
444
3 darab egyező stílusú historizáló váza, közte cseh Alt Wien, Hollóházi Riolit. Jelzéssel, kopással, m: 19-20 cm
8 000 HUF
2874753
11367
444
Hollóházi kotyogó kiöntő, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
2 000 HUF
2927893
11368
444
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
1 800 HUF
2927553
11369
444
Hollóházi porcelán BM Határőrség plakett Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
1 400 HUF
2927557
11370
444
Hollóházi porcelán dísztál II. János Pál pápa portréjával díszítve. Matricás, jelzett, minimális kopással. d:25 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m