Number of items: 258

18860.

3 000 HUF

B. Eötvös József: A falu jegyzője I-II. köt. Bp., 1881., Ráth Mór. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, az I. kötetben kijáró elülső szennylappal, a II. kötetben az elülső szennylap hiányzik és a címlap és az első lap kijár.
18861.

3 000 HUF

Dante összes művei. Szerk., a szöveget gondozta és az utószót írta: Kardos Tibor. Fordították Babits Mihály, Károlyi Amy, Weöres Sándor és mások. Helikon Klasszikusok. Bp., 1962., Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötésben, kiadói átlátszó műanyag védőborítóban, kissé foltos, kissé kopott borítóval. Számozott (445./1100) példány.
18862.

3 000 HUF
13

Lutz van Dijk: A szerelem és a szex története. Wolfgang Buchs illusztrációival. Győr, 2009., Laurus. Kiadói kartonált papírkötés.
18863.

2 000 HUF

Howard Gardner - Csíkszentmihályi Mihály - William Damon: Jó munka. Amikor a kiválóság és az etika találkozik. Ford.: Szendi Gábor, Váradi Judit. Győr, 2009, Lexecon. Kiadói papírkötés.
18864.

2 000 HUF

Werner Küstenmacher - Lothar J. Seiwart: Simplify your life. Éljünk egyszerűbben és boldogabban. Werner Küstenmacher karikatúráival. Ford.: Svéda Dóra. Győr, 2009., Laurus. Kiadói kartonált papírkötés.
18865.

2 000 HUF

Karen Joy Flower: A Jane Austen könyvklub. Győr, 2009., Laurus. Kiadói papírkötés.
18866.

2 000 HUF

Christopher Philipps: Szókratész - kávéház. Egy friss csésze filozófia. Győr, 2009., Laurus. Kiadói papírkötés.
18867.

2 000 HUF

Jeffrey Young - William L. Simon: Steve Jobbs és az Apple sikertörténete. Ford.: Birincsik József, Molnár Zsófia. Győr, 2009, Lexecon. Kiadói papírkötés.
18868.

2 000 HUF

Stephen Hawking: Einstein álma és egyéb írások. Ford.: Ungvárainé Nagy Zsuzsanna és Ungvárai János. Bp., 1999, Vince. Kiadói kartonált papírkötés.
18869.

1 800 HUF

18870.

12 000 HUF

Journal Encyclopédique, Dédié á Son Altesse Sérénissime, Mgr. le Duc de Bouillon, Grand Chambellan de France, &c. &c. &c. Tome VI. Bouillon, 1773, De l'Imprimerie du Journal, (2) p.+191-566 p.+(2) p. Francia nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kissé sérült gerinccel, helyenként kisebb szúrágta lyukakkal.
18871.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF