Number of items: 258

Babits Mihály: Jónás könyve. Kádár György 9 oldalszámozáson belüli egészoldalas illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon, 69+1 p. Kiadói kissé kopott félbőr-kötés. Számozott (484./1100) példány.
18848.

2 000 HUF

18849.

2 000 HUF

Mikes Kelemen: Törökországi levelek. Szerk.: Veres Péter. Székely Hírmondó Kiskönyvtár 19. Székelyudvarhely, 2012, Litera-Veres Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
18850.

3 000 HUF

18851.

2 000 HUF

Bertók László: Emlékek választása. Bp., 1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által Jávori Béla (1931-2008) újságíró, a Somogyi Néplap főszerkesztője részére DEDIKÁLT példány.
18852.

2 400 HUF

Pilinszky János: Szálkák. Bp.,1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borító sarkán kis sérüléssel. + 2021 Pilinszky János fényképeinek kiállítása a Műcsarnokban, képes ismertető prospektus
18853.

2 000 HUF

18854.

4 000 HUF

Legújabb, leghasználhatóbb pesti magyar-német levelező-könyv, hív Tanácsadó minden a' közönséges életben előfordúló barátságos és hivatalbeli levelezések' és ügybeli írományok' szerkeztetésében [...] egy szókönyvvel, melly a' közönséges életben és ügyekben előfordúló idegen szavakat magyarázza. Pest, 1834, Ifj. Kilian György (Landerer-ny.), XII+527+(1) p. Magyar és német nyelven. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben, néhány kissé foltos lappal.
18855.

4 000 HUF
14

2936-1937 14 db Filatéliai Kurir + 1936 A bélyeggyűjtő XV/1. + 1951 Magyar bélyegek katalógusa + 1948 A posta kézikönyve, vegyes állapot
18856.

4 000 HUF

Szent István országa sorozat 6 db kötetet eredeti kiadói tékával. Papírborítók kissé kopottak
18857.

4 000 HUF
13

Esterházy Péter: Harmonia caelestis. Bp.,2001,Magvető. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.
18858.

3 800 HUF
10,30
11,88

Frank McCourt: Angyal a lépcsőn. Önéletrajz 19 éves koromig. Ford.: Barabás András. Bp., 1999, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18859.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF