Erdélyi csillagok. Arcok Erdély szellemi múltjából. Az Erdélyi Szépmív... https://www.darabanth.com/en/444-Online-auction/444.0/Books/Books-Other-rarities~1500027/Erdelyi-csillagok-Arcok-Erdely-szellemi-multjabol-Az-Erdelyi-Szepmives-Ceh-10-eves-jubil~II2929798
2929798
18881
444
1 600 HUF 4,34 EUR , 5,00 USD
Description: Erdélyi csillagok. Arcok Erdély szellemi múltjából. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh, 225+(1) p. Kiadói festett egészvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel, foltokkal.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: karap_norbert
further page navigation Auction house