18657.
Closed 444. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Gróh Gyula: Szerves kémia. (A szénvegyületek rövid áttekintése.) Egyetemi és főiskolai hallgatók részére. Bp., 1940., Németh József. Negyedik kiadás. Sérült gerincű félvászon-kötésben.