18664.
Closed 444. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Dr. Müller Vilmos: Modern vénygyűjtemény. Bp., [1932], Novák Rudolf és Társa, 784 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.