33338.
Closed 443. Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és aranyozott díszítménnyel T:AU