18820.
Closed 443. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Dr. Cholnoky Jenő (szerk.): Nagy Tudósok Budapest 1912. Budapesti Hírlap nyomdája. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott