18810.
Closed 443. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Az időjárás. Több idevágó munka nyomán összeállította Heller Ágost.. Bp., 1888, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, kopásnyomokkal, címlapon Benka Gyula (1838-1923) szarvasi gimnáziumi igazgató, újságíró tulajdonosi névbélyegzővel, laza kötéssel.