13653.
Closed 443. Online auction
Historical documents, manuscripts
28 000 HUF
75,88 EUR, 87,50 USD
A Győri-Farkas család címere, kézzel rajzolt/festett nemesi címer, XIX. sz. vége-XX. sz. eleje körül. Vegyes technika, papír. Paszpartuban, dekoratív, üvegezett fakeretben, látható méret: 32,5x18,5 cm, keret: 47x33 cm