Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 108
2874311
31727
441
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
4 000 HUF
2821574
31728
441
Numismatics
1 200 HUF
2834524
31729
441
Numismatics
5 000 HUF
2655675
31730
441
Numismatics
2755677
31731
441
600
Numismatics
Németország DN "SC Halle" zománcozott fém jelvény + "Eintracht Frankfurt" zománcozott fém jelvény + "Leipzig" zománcozott fém jelvény T:2 Germany ND "SC Halle" enamelled metal badge + "Eintracht Frankfurt" enamelled metal badge + "Leipzig" enamelled metal badge C:XF
2755816
31732
441
Numismatics
2668624
31733
441
Numismatics
7xklf sportérem és -plakett tétel, közte 1948. "Bank Sport Központ / Evezés" Br díjérem (36mm) T:2-3
1 000 HUF
2863404
31734
441
Numismatics
8db-os kerékpáros díjéremtétel, ebből 6db eredeti tokban (némelyik sérült), közte 4db "Kerékpáros pályaviadal" díjérem (Ausztria-Magyarország, NDK-Magyarország, Wien-Budapest) "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas bronz díjérem mellszalagon, hátoldalán "III." gravírozással (40mm) T:vegyes
4 000 HUF
2817332
31735
441
Numismatics
15 darabos szocialista Hollóházi sport emlékérem tétel (~60mm), közte 1978. "Vasas Izzó SK csapatbajnokság" egyoldalas porcelán sport emlékérem (60mm) T:1-
3 000 HUF
2855264
31736
441
Numismatics
18db-os, főleg szocialista sport díjérem, közte Ausztria 1918. "ÖDSK Wien" kétoldalas Zn díjérem gravírozással + 1936. "BUSE" aranyozott bronz magasugró(?) díjérem gravírozással T:vegyes
2 400 HUF
2736879
31737
441
Numismatics
19db-os sportérem és -plakett-tétel T:1--3
1 800 HUF
2818469
31738
441
Numismatics
20 darabos sport- és díjérem tétel, közte "Főiskolai bajnokság 1922 / Diszkosz","Magyar Athletikai Szövetség díja" T:2-4
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house