Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 108

31727.

4 000 HUF

31728.

1 200 HUF

31729.

5 000 HUF

31730.

800 HUF

Németország DN "SC Halle" zománcozott fém jelvény + "Eintracht Frankfurt" zománcozott fém jelvény + "Leipzig" zománcozott fém jelvény T:2 Germany ND "SC Halle" enamelled metal badge + "Eintracht Frankfurt" enamelled metal badge + "Leipzig" enamelled metal badge C:XF
31731.

600 HUF
1,63
1,88

31732.

800 HUF

7xklf sportérem és -plakett tétel, közte 1948. "Bank Sport Központ / Evezés" Br díjérem (36mm) T:2-3
31733.

1 000 HUF

8db-os kerékpáros díjéremtétel, ebből 6db eredeti tokban (némelyik sérült), közte 4db "Kerékpáros pályaviadal" díjérem (Ausztria-Magyarország, NDK-Magyarország, Wien-Budapest) "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas bronz díjérem mellszalagon, hátoldalán "III." gravírozással (40mm) T:vegyes
31734.

4 000 HUF

15 darabos szocialista Hollóházi sport emlékérem tétel (~60mm), közte 1978. "Vasas Izzó SK csapatbajnokság" egyoldalas porcelán sport emlékérem (60mm) T:1-
31735.

3 000 HUF

18db-os, főleg szocialista sport díjérem, közte Ausztria 1918. "ÖDSK Wien" kétoldalas Zn díjérem gravírozással + 1936. "BUSE" aranyozott bronz magasugró(?) díjérem gravírozással T:vegyes
31736.

2 400 HUF
18

19db-os sportérem és -plakett-tétel T:1--3
31737.

1 800 HUF

20 darabos sport- és díjérem tétel, közte "Főiskolai bajnokság 1922 / Diszkosz","Magyar Athletikai Szövetség díja" T:2-4
31738.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF