17412.
Closed 441. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Dr. Szily József: Maróczy Géza élete és pályafutása. (100 válogatott játszmával). Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal. Megjelent 3200 példányban.