17402.
Closed 441. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Albrecht Kir. Herceg et al.: Magyar Sport. Bp.,[1934], Merkantil-ny. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.