17953.
Closed 441. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Lengyel Sándor: Geometria. a felső kereskedelmi iskolák számára. Bp., 1899. Lampel. 234p. Kiadói félvászon kötésben Sérült fűzéssel.