Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Évkönyve az 1929. évre. Sze... https://www.darabanth.com/en/441-Online-auction/441.0/Books/Books-Architecture-Art~500039/Az-Orszagos-Magyar-Kepzomuveszeti-Tarsulat-Evkonyve-az-1929-evre-Szerk-Paur-Geza-Bp-~II2902073
2902073
17852
441
Books: Architecture, Art
1 600 HUF 4,34 EUR , 5,00 USD
Description: Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Évkönyve az 1929. évre. Szerk.: Paur Géza. Bp., 1929, Orsz. Magy. Képzőművészeti Társulat, IV+190+(1) p. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, hiányos gerinccel, néhány sérült, kijáró lappal.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tg
further page navigation Auction house