Watches

Number of items: 141

Roskopf fém tokos zsebóra. számlapon repedéssel működő, jó állapotban pontosan jár d: 51 mm
12365.

26 000 HUF
70,46
81,25

Longines Tank férfi karóra, mechanikus, 30x33mm, acél tok, pontos, számlapon kis korrózió,
12366.

70 000 HUF
189,70
218,75

Prinsard a Vals lovas ezüstözött mechanikus zsebóra, kulccsal, működik, d: 43 mm
12367.

16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) tokos zsebóra. Vésett, lovas számlappal. Hibátlan számlap, szép állapotban, jelzett, működik d: 46 mm
12368.

26 000 HUF
70,46
81,25

Roskopf fém tokos zsebóra. jó állapotú festett számlap működő, jó állapotban pontosan jár d: 52 mm
12369.

26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst tokos mechanikus, női zsebóra, működik, jelzett, d: 29 mm
12370.

16 000 HUF
43,36
50,00

Kay's Empress Swiss made jelzett ezüst (Ag) tokos kulcsos zsebóra. XIX. sz. második fele Szép állapotban, jelzett, működik, kulccsal d: 40 mm
12371.

30 000 HUF
81,30
93,75

Szecessziós ezüst (Ag) tokos női zsebóra. Szép állapotban, jelzett, működik d: 30 mm
12372.

20 000 HUF
54,20
62,50

Roskopf fém tokos vasutas zsebóra. számlapon kis sérüléssel működő, jó állapotban d: 51 mm
12373.

22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst (Ag) női zsebóra. Kulcsos, XIX. sz. vége. Jelzett, hibátlan számlappal, működő, jó állapotban d: 34 mm
12374.

30 000 HUF
81,30
93,75

Grand Perregaux automata karóra, d: 34 mm, pontosan jár.
12375.

150 000 HUF
406,50
468,75

Certina Kurth Freres, quartz zsebóra, d: 50 mm, pontosan jár.
12376.

50 000 HUF
135,50
156,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF