Design - fashion

Number of items: 85

Fém nyaklánc, filigrán Fatima keze medállal, h: 50 cm, 9x5 cm
12447.

2 000 HUF

Design nyaklánc színes üveg medállal, h: 75 cm, 5x4 cm
12448.

2 000 HUF

Hiripi Zsuzsanna: Kerámia fali lámpa, jelzett, hibátlan, d: 38 cm
12449.

26 000 HUF
70,46
81,25

Scandia Mässing svéd design asztali gyertyatartó, sárgaréz, jelzett, 18,5x17,5x7,5 cm
12450.

8 000 HUF

2db. 1 Kerékpár embléma +Bronz gyártói jelzés 1."Cicli Mondial" olasz bicikli nyakjelzés, kis horpadásokkal/kopással; 2."Weiss Csepel 3fa2" beütött bronz tábla 10,3x2,2 cm,patinás
12451.

7 000 HUF
18,97
21,88

Nino Cerruti olasz design levélbontó, fém, eredeti dobozában, h: 17,5 cm
12452.

2 000 HUF

Parker golyóstoll. Króm Parker ,,Made in UK IIIY"jelzésű,vésett ajándékozási szöveg, Parker UK betéttel, ír, kis kopásokkal, eredeti vintage Parker dobozban.
12453.

4 600 HUF
12,47
14,38

Antik pumpás tollak. 3 db. Vintage töltöttollak: 1.tűrkizkék "WIE DIAMANT JAHRE"négylevelű lóhere .hegyű toll ; 2 Zöldes-szürke ,,Aurum" vésettel;Iridium tippedd USA hegy, 3.márványos szürke, "Iridium extra" tollhegy, korának megfelelő kopásokkal, horzsolásokkal,-Gyűjtőknek!
12454.

7 000 HUF
18,97
21,88

Vintage SHEAFFER golyóstoll 2 db, Króm ,,Made in USA";fekete műanyag/króm,"BITZ"ovális véset,Jelzett,-nem írnak;,kopottak.
12455.

4 600 HUF
12,47
14,38

Striessnig kék alapon virágos selyem kendő, kézzel szegett, jelzett, 52x50 cm
12456.

2 400 HUF

Kevser fekete-szürke mintás, nagyméretű kendő, 95x95 cm
12457.

2 400 HUF

Bordó-drapp mintás selyem sál, kézzel szegett, jelzett, 170x33 cm
12458.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF