Design - fashion Number of items: 85
2848758
12447
441
Design - fashion
Fém nyaklánc, filigrán Fatima keze medállal, h: 50 cm, 9x5 cm
2 000 HUF
2848765
12448
441
Design - fashion
Design nyaklánc színes üveg medállal, h: 75 cm, 5x4 cm
2 000 HUF
2844283
12449
441
26000
Design - fashion
Hiripi Zsuzsanna: Kerámia fali lámpa, jelzett, hibátlan, d: 38 cm
26 000 HUF
2853213
12450
441
Design - fashion
Scandia Mässing svéd design asztali gyertyatartó, sárgaréz, jelzett, 18,5x17,5x7,5 cm
8 000 HUF
2896466
12451
441
Design - fashion
2db. 1 Kerékpár embléma +Bronz gyártói jelzés 1."Cicli Mondial" olasz bicikli nyakjelzés, kis horpadásokkal/kopással; 2."Weiss Csepel 3fa2" beütött bronz tábla 10,3x2,2 cm,patinás
7 000 HUF
2903119
12452
441
Design - fashion
Nino Cerruti olasz design levélbontó, fém, eredeti dobozában, h: 17,5 cm
2 000 HUF
2896465
12453
441
4600
Design - fashion
Parker golyóstoll. Króm Parker ,,Made in UK IIIY"jelzésű,vésett ajándékozási szöveg, Parker UK betéttel, ír, kis kopásokkal, eredeti vintage Parker dobozban.
4 600 HUF
2896448
12454
441
Design - fashion
Antik pumpás tollak. 3 db. Vintage töltöttollak: 1.tűrkizkék "WIE DIAMANT JAHRE"négylevelű lóhere .hegyű toll ; 2 Zöldes-szürke ,,Aurum" vésettel;Iridium tippedd USA hegy, 3.márványos szürke, "Iridium extra" tollhegy, korának megfelelő kopásokkal, horzsolásokkal,-Gyűjtőknek!
7 000 HUF
2896469
12455
441
4600
Design - fashion
Vintage SHEAFFER golyóstoll 2 db, Króm ,,Made in USA";fekete műanyag/króm,"BITZ"ovális véset,Jelzett,-nem írnak;,kopottak.
4 600 HUF
2898082
12456
441
Design - fashion
Striessnig kék alapon virágos selyem kendő, kézzel szegett, jelzett, 52x50 cm
2 400 HUF
2898069
12457
441
Design - fashion
Kevser fekete-szürke mintás, nagyméretű kendő, 95x95 cm
2 400 HUF
2898066
12458
441
Design - fashion
Bordó-drapp mintás selyem sál, kézzel szegett, jelzett, 170x33 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house