Design - fashion

Number of items: 85

3 darab Dekor art falikép, mdf, kis kopással, 28x23, 28x53 cm
12398.

6 000 HUF

Claudio Dessi női pink kézi táska. Kívül hibátlan, belül tisztításra szorul 34x32 cm
12399.

4 000 HUF

Krokodilmintás bőr-velúr olasz női táska, jelzett, használt állapotban, 38x30 cm
12400.

7 000 HUF
18,97
21,88

Montana kendő, jelzett, 100% Silk, 90x90 cm
12401.

3 600 HUF
9,76
11,25

Karneol nyaklánc, h: 69,5 cm
12402.

Karneol nyaklánc, h: 69,5 cm

4 800 HUF
13,01
15,00

Aranyozott nyaklánc és bross szett
12403.

3 000 HUF

Iparművész bőr és réz nyaklánc.
12404.

2 400 HUF

Borostyán nyaklánc három soros. 58 cm
12405.

5 000 HUF

2 db tűzzománc díszítésű nyaklánc 38 cm
12406.

3 600 HUF
9,76
11,25

Aranyozott fülbevaló korallal d: 60 mm
12407.

3 000 HUF

Parfümszoró. Elegáns női pipere téglalap alakú ,szépen 6x31,5vésett aranyhalakkal díszített fekete zománc,kopott aranyozású pumpás -működő,alján 7 ágú koronás jelzéssel, kissé szakadt dobozban. 6x 3,7x1 cm
12408.

5 000 HUF

Parker, golyóstollak. Vintage Parker golyóstoll 2 db, piros és fekete korpusz, jelzett kék és piros eredeti Parker betéttel-nem írnak; egy kék (repedt!) Magyar ,,Parker" klipsz, kopott "Hungexpo" véset,Hungaropen betét-Ír!, kopottak. Parker füzetkével.
12409.

4 600 HUF
12,47
14,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF