Books: about horses, horsing

Number of items: 5

Halász György: Telivérek. A magyar telivér lótenyésztés története a ménimportok csoportosítása alapján. Gróf Erdődy Rudolf előszavával. Bp.,1944., Dr. Vajna és Bokor, (Klein S-ny.), 511+3 p. + 1 (kihajtható táblázat) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított, restaurált gerinccel.
18890.

20 000 HUF
54,20
62,50

Gróf Erdődy Rudolf: Magyarországi lófuttatások 1814-1942. Bp., 1942., Dr. Vajna György és Társa, (Élet-ny.), 100+1 p.+24 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen sérüléssel.
18891.

15 000 HUF
40,65
46,88

Lovak képes enciklopédiája. Bp., 2011. Alexandra. Kiadói kartonált papírkötésben
18892.

12 000 HUF

Vidor Marcel: Galopp. Képek a Turfról. Bp.,[1943.],Arany János-ny., 63 p. A borító Vörös Géza munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, szakadt borítóval.
18893.

6 000 HUF

Barcsay-Amant Zoltán - Dr. Erdélyi Gyula: A magyar lovassport története. III. rész.: Mohácstól Világosig. Bp., 1932., Szerzők,(Heinrich József-ny.), 56 p. Kiadói papírkötés, a borító szélén kis szakadásokkal. Felvágatlan példány.
18894.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF