Tétel

Catalogue number:

18949.
Closed 439. Online auction
Books: Religion

3 000 HUF

Description:

[Hetzenauer, P. Michael (1860-1928)] Biblia Sacra secundum vulgatam clementinam. Vetus Testamentum Tomus I-IV. + Novum Testamentum V. Ratisbonae (Regensburg), 1922, Sumptibus et Typis Friderici Pustet. Latin nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. + Officium Parvum Beatae Mariae Virginis. (A boldogságos Szűz Mária kis zsolozsmája). Ratisbonae, 1926, Sumptibus et Typis Friderici Pustet. Latin nyelven. Egészbőr-kötésben, vászon tékában.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras