Books: Architecture, Art

Number of items: 248

Gerő László: Történelmi városrészek. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó. 237 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban. + Gerő László: Felfedező úton épületeink között. Bp., 1966., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.
18768.

1 000 HUF

Kovács András: Késő reneszánsz építészet Erdélyben 1541-1720. Bp. - Kolozsvár, 2006, Teleki László Alapítvány - Polis. Kiadói kartonált papírkötés.
18769.

1 200 HUF

18770.

1 000 HUF

18771.

1 200 HUF

Derek Jarman: A Portrait. London,1996.,Thames and Hudson. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18772.

6 000 HUF

1954 A Szabad művészet c. folyóirat évfolyama bekötve címlap nélkül 384p.
18773.

2 400 HUF

1956 A Szabad művészet c. folyóirat évfolyama bekötve 443 p.
18774.

2 400 HUF

18775.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF