Paintings and graphics Number of items: 534
2828456
10171
436
4800
Gyulai Líviusz (1937-2021): Balzac: Les contes drolatiques (borsos történetek). Litográfia, papír, jelzés nélkül. 42,5×33,5 cm
4 800 HUF
2831934
10172
436
Gyulai Gaál Endre (1904-1991): Madár az ablakban. Olaj, vászon-karton, jelzett, 21x26 cm
2 800 HUF
2831952
10173
436
Gyulai Gaál Endre (1904-1991): Süllyedő hajó Európa. Olaj, vászon-karton, jelzett, 20,5x25,5 cm
2 800 HUF
2831937
10174
436
Gyulai Gaál Endre (1904-1991): Levelibéka. Olaj, vászon-karton, jelzett, 20x25 cm Hátoldalán a festő autográf verses sorai: "Festettem ezt a képet halk, borongó Kedvvel tűnődve egy mély rébuszon : Hogy van e élet, vagy ahhoz hasonló Kívül e szerencsétlen glóbuszon...? S már önfejemre csaptam - Heuréka ! Hogy piktorfőben ennyi ész lehet.....! - Kell lenni mindenképen.- szólt a béka És megfogta a holdon a legyet."
2 800 HUF
2831953
10175
436
Gyulai Gaál Endre (1904-1991): Falu vége. Olaj, vászon-karton, jelzett, 20x25 cm
2 800 HUF
2828368
10176
436
Haász Ágnes (1951-): Zárt struktúra, 2020. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (2/22). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és címkén feliratozott. 45x45 cm
8 000 HUF
2829481
10177
436
Hajdú Katalin (1932-): Duna. Színes rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm
3 000 HUF
2713780
10178
436
Hajnal Gabriella (1928-) Szőnyegtervek 3 db. Akvarell, papír, kartonon. Egyenként 12x27 cm.
9 000 HUF
2804230
10179
436
Halász Károly (1946-2016): Kassák - Documenta. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 22x22 cm
18 000 HUF
2763255
10180
436
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. ex. jelzéssel, 33x41,5 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof
20 000 HUF
2773039
10181
436
18 000 HUF
2767330
10182
436
14000
Halmai Attila (?-): Szakállas férfi portréja. Olaj, vászon. Jelzett. 52×40 cm. Dekoratív fakeretben.
14 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house