2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Gyertyatartó, jelzett: Eisch, sárga váza, zöld, fehéres tálka, üveg, kopásokkal, sárga váza teteje lecsiszolva, m: 20-29 cm, d: 16,5 cm