3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Ha a fiatalság tudná ("Wenn die Jugend wüsste."), XIX. sz. közepe. Litográfia, papír, jelzés nélkül, Reiffenstein & Rösch nyomása, lap alja kissé foltos és kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 36,5×28,5 cm