16019.
Closed 435. Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Pestmegye Trianon után. I. kötet. Szerk.: Frühwirth Mátyás, Dömjén Miklós. Bp.,1930,"Ladányi Kános "Madách",240+4 p. Számos szövegközti képpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.