Books: Other rarities Number of items: 269
2779906
17688
434
Lengyel László: Pretoriánusok kora. A magyar válság és kezelése. Pozsony, 2011, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2779854
17689
434
1 400 HUF
2742193
17690
434
Thorwald Dethlefsen-Rüdiger Dahlke: Út a teljességhez. Ford.: Hajós Gabriella. Bp.,1991,Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2780419
17691
434
Szenczei László: A halál és tanítványa. Erdélyi Írások. Bp., 1943, Új Idők (Singer és Wolfner), 344 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
1 000 HUF
2806262
17692
434
Eszterhás István: Kováts Mihály hajóra száll. II. köt. Cleveland Heights, 1980, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel.
1 200 HUF
2806278
17693
434
Eszterhás István: A hézag. Cleveland Heights, 1983, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés
1 200 HUF
2803943
17694
434
1 200 HUF
2596758
17695
434
1 000 HUF
2780450
17696
434
Soltész István: Emberismeret az írásból. A grafológia módszeres kézikönyve. Bajna (Bp.), é.n. (Newald Illés Utódai ny.) VII+167p. Kiadói, kissé szakadozott papírborítóban
1 200 HUF
2742680
17697
434
Poós Zoltán: Szivárvány Áruház - egy korszak kultikus tárgyai. Bp., 2001, Papirusz Book. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2787878
17698
434
Schneider József: Újabb költemények. Bp., 1897 Pollacsek Mór. Kiadói papírkötésben, kiadói, kissé foltos papír védőborítóval
1 000 HUF
2768287
17699
434
Andai Ernő: Az arckép. Novellák. DEDIKÁLT példány. Bp., 1922, Dick Manó, 77+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house