Books: Other rarities Number of items: 269
2739918
17652
434
Majakovszkij, Vlagyimir Vlagyimirovics: Lenin. Ford.: Radó György. Az eredeti linóleummetszeteket Raszler Károly készítette. Bp, 1962, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (366./800) példány. Csak 800 példány bőrkötéses!
3 600 HUF
2740339
17653
434
Lakatos István: 21 vers. Bp., 1993. Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Számozott, 521. példány.
3 000 HUF
2762844
17654
434
[Heine, Henrich]: Heine forradalmi versei. Ford.: Gáspár Endre és Kardos László. Bp., 1946, Faust, 80 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. Bárdos Lajosnak szóló ajándékozási bejegyzéssel.
2 600 HUF
2801994
17655
434
Arany János: Toldi. A "Nagyvárad" ajándék könyve. Nagyvárad, é.n., Merkur-ny., 68 p. Kiadói illusztrált papírkötés, a borító hátoldalán ceruzás jegyzetekkel.
1 000 HUF
2802258
17656
434
Náráyana. Hasznos tanítások a Hitópadésa meséiből. Ford.: Molnár István. Bp., 1959., Európa. Csillag Vera illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói nylon védőboríótóban.
1 000 HUF
2738986
17657
434
Vadász Norbert: Dukai Takách Judit élete és munkái. Bp., 1909. Franklin. 210p. Félvászon kötésben intézményi bélyegzőkkel.
5 000 HUF
2655881
17658
434
Bálint György: Veszély Ázsiában. Bp., Cserépfalvi. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban.
1 800 HUF
2777131
17659
434
Rejtő Jenő (P. Howard) 2 könyve: A fehér folt; A megkerült cirkáló. Bp., 1965-1967, Albatrosz Könyvek. Kiadói papírkötés, kissé viseltes.
1 200 HUF
2714273
17660
434
2 800 HUF
2761566
17661
434
Kiss Dénes: Halálaim árnyékában, fényében. Bp., 1997, Lyukasóra Könyvek. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1 400 HUF
2777416
17662
434
Flämischer Kalender. Aufsatz über den Kodex Cod.Lat. 396 der Széchényi-Nationalbibliothek in Budapest. (Az Országos Széchényi Könyvtárban őrzött Flamand kalendárium facsimile kiadása, Soltész Erzsébet kísérőtanulmányával). Bp., 1983, Corvina. Német nyelven. Kiadói bársonykötés/papírkötés, kiadói kartontokban.
3 000 HUF
2810602
17663
434
Hugh Conway: A második látás. Bp., é.n. érdekes újság. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house