Art-ceramics
Number of items: 323
2755905
11339
433
Art-ceramics
Népi figurális tányér, Pillangó Falatozó felirattal, színes mázakkal festett kerámia, hibátlan, d: 29 cm
3 000 HUF
2774301
11340
433
Art-ceramics
Címeres kerámia tál, kopásokkal, jelzett, d: 32 cm
3 000 HUF
2768323
11341
433
Art-ceramics
Bájital butykos. Mázas kerámia edény, kézzel festett, kis kupicával. száján minimális lepattanás 20 cm
1 600 HUF
2767384
11342
433
Art-ceramics
Népi tányér. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 22 cm
2 000 HUF
2759522
11343
433
Art-ceramics
4 db népies kerámia tál. részben jelzettek. Mázas kerámia, kézzel festett. d: 22-30 cm
3 000 HUF
2759523
11344
433
Art-ceramics
Mónus Ferenc (1931-1999). mázas kerámia tál és korsó, jelzett. d. 47 cm, m: 40 cm
6 000 HUF
1198159
11345
433
100
Art-ceramics
Fazekas korsó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:14 cm
2707627
11346
433
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 31 cm
2 000 HUF
2794539
11347
433
Art-ceramics
Tányér. Modor, XIX. sz. második fele, ónmázas fajansz, kézzel festett, repedt. 18 cm
8 000 HUF
2794550
11348
433
Art-ceramics
Tányér. Felvidék, XIX. sz. második fele, ónmázas fajansz, kézzel festett, d: 19,5 cm
1 000 HUF
2794520
11349
433
Art-ceramics
Gyerek itató korsó, madár formájú fütyülő. Siklós. Alföld, XX. sz. eleje, mázas cserép, kis mázhibákkal. m: 17, 10 cm
9 000 HUF
2794497
11350
433
Art-ceramics
Kancsó. Felvidék, 19. sz. vége, ónmázas fajansz, kis sérüléssel m: 24 cm
16 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m