Art-ceramics

Number of items: 323

Népi figurális tányér, Pillangó Falatozó felirattal, színes mázakkal festett kerámia, hibátlan, d: 29 cm
11339.

3 000 HUF

Címeres kerámia tál, kopásokkal, jelzett, d: 32 cm
11340.

3 000 HUF

Bájital butykos. Mázas kerámia edény, kézzel festett, kis kupicával. száján minimális lepattanás 20 cm
11341.

1 600 HUF

Népi tányér. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 22 cm
11342.

2 000 HUF

4 db népies kerámia tál. részben jelzettek. Mázas kerámia, kézzel festett. d: 22-30 cm
11343.

3 000 HUF

Mónus Ferenc (1931-1999). mázas kerámia tál és korsó, jelzett. d. 47 cm, m: 40 cm
11344.

6 000 HUF

Fazekas korsó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:14 cm
11345.

100 HUF
0,27
0,31

Hódmezővásárhelyi kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 31 cm
11346.

2 000 HUF

Tányér. Modor, XIX. sz. második fele, ónmázas fajansz, kézzel festett, repedt. 18 cm
11347.

8 000 HUF

Tányér. Felvidék, XIX. sz. második fele, ónmázas fajansz, kézzel festett, d: 19,5 cm
11348.

1 000 HUF
14

Gyerek itató korsó, madár formájú fütyülő. Siklós. Alföld, XX. sz. eleje, mázas cserép, kis mázhibákkal. m: 17, 10 cm
11349.

9 000 HUF
24,39
28,13

Kancsó. Felvidék, 19. sz. vége, ónmázas fajansz, kis sérüléssel m: 24 cm
11350.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF