Art-ceramics
Number of items: 323
2760799
11315
433
3200
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Apátfalva, kopott, sérült, d: 31 cm
3 200 HUF
2760800
11316
433
3200
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Nowo Altrohlau, kopott, sérült, d: 31 cm
3 200 HUF
2695095
11317
433
Art-ceramics
Miska kancsó, kerámia, jelzés nélkül, hajszálrepedéssel m: 27 cm
4 000 HUF
2760798
11318
433
4800
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Apátfalva, kopott, mázlepattanásokkal, d: 31 cm
4 800 HUF
2760796
11319
433
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Wilhelmsburg, sérült, d: 23 cm
1 600 HUF
2760795
11320
433
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzés nélkül, sérült, d: 22,5 cm
1 600 HUF
2760789
11321
433
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: České Budějovice L&CH Hardtmuth, kopott, d: 23 cm
1 600 HUF
2760792
11322
433
Art-ceramics
2 400 HUF
2760790
11323
433
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzés nélkül, kopott, hajszálrepett, d: 23 cm
2 400 HUF
2760784
11324
433
3200
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Bélapátfalva, kopott, d: 23 cm
3 200 HUF
2760783
11325
433
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Telkibánya, erősen kopott, d: 23 cm
2 400 HUF
2760780
11326
433
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Wilhelmsburg, kopásokkal, d: 23 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m