12295.
Closed 433. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Lampart lófejes tálka, névjegytartó. Öntött bronz. Jelzett, kissé kopott, 19x19 cm