12276.
Closed 433. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Gewerkschaft d. Eisenbahner Österreichs (osztrák vasúti dolgozók szakszervezete) emlék falidísz. Epoxi, kis kopásnyomokkal, 27,5x13 cm