Antique

Number of items: 290

3 db bugylibicska, XIX. sz.-XX. sz. eleje, az egyik dunántúli pásztorfaragás, h: 13,5-17 cm
12176.

6 000 HUF

Sószóró, üveg, Christofle ezüstözött kupakkal, jelzett, m: 7,5 cm
12177.

1 600 HUF

Római ezüst és vas gyűrűk, pecsétgyűrűk vegyes állapotban
12178.

4 000 HUF
25

12179.

5 000 HUF

Dekoratív bross, csiszolt kristályokkal ékítve, szép állapotban, jelzett, 4x6 cm
12180.

2 800 HUF

Régi, kínai pecsétnyomó. faragott kő 3x3x2,5cm Sérüléssel / Chinese stone seal maker with minor crack
12181.

6 000 HUF

Plasztikus virágokkal díszített porcelán bross. Kézzel festett, jelzés nélkül, d: 43 mm. Régi francia parfümös karton dobozban (Lenthéric Lotus D'Or, cca 1920-1930).
12182.

4 000 HUF

Tenyésztett gyöngy nyaklánc, nagy medállal, h: 42 cm
12183.

42 000 HUF
113,82
131,25

Antik ezüst berakásos szipka. Borostyán, fa. Nagy méretű, bőr tokban 13 cm
12184.

10 000 HUF

Régi fém miniatűrök, 5 db: Szent Koronás kitűző, Szűz Mária fém tokban, húsvéti nyúl, csiga, cipő, cca. 1,5 - 3 cm
12185.

8 000 HUF

12187.

8 000 HUF

cca 1880 Benjamin Lew zsebdugóhúzó, jelzett, bőr tokban, kopásnyomokkal, h: 8,5 cm
12188.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF