Antique Number of items: 290
2792579
12127
433
Antique
Angol italos üveg, laposüveg, pohárként használható, ezüstözött alpakka kupakkal. Jelzett: Patent J. B. (John Biggin & Co. Ltd.), XX. sz. eleje. m: 16 cm
2 600 HUF
2791077
12128
433
Antique
Antik elefántcsont salátás kanál és villa. 26 cm
12 000 HUF
2801744
12129
433
Antique
cca 1880 Régi díszes bársonykötésű, gobelinnel díszített emlékkönyv, aranyozott lapszélekkel, szép állapotban, csak néhány oldalnyi ceruzás bejegyzéssel 15 cm
1 000 HUF
2790984
12130
433
15000
Antique
Vadászpuska tus. Belgium XIX. sz. vége Liege. Díszített. Jelzett 19 cm
15 000 HUF
2790969
12131
433
30000
Antique
Lőportartó. XIX sz. angol. Sheffiled, James Dixon. Jelzett. Réz. 19 cm
30 000 HUF
2790992
12132
433
15000
Antique
6 db antik fém óralánc klf díszítményekkel 21-44 cm-ig
15 000 HUF
2793152
12133
433
Antique
Keleti csontnyelű sültes szedő, kopott, h: 23-24 cm
4 000 HUF
2789324
12134
433
7500
Antique
Sárkányos diótörő, fém,. H: 20 cm
7 500 HUF
2792457
12135
433
Antique
Antik bétel dió vágó, India, kopott, h: 12-15,5 cm
2 000 HUF
2791215
12136
433
Antique
Angol igazgyöngy nyaklánc, h: 54 cm
10 000 HUF
2791287
12137
433
Antique
Ezüst(Ag) nyelű kés, 4 db + villa, 4 db, horpadásokkal + 1 db ezüst (Ag) kiskanál, sérült, jelzettek, bruttó: 276 g
18 000 HUF
2778152
12138
433
28000
Antique
Antik óralánc, zománcozott címeres motívummal, h: 24 cm
28 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house