Antique

Number of items: 290

Angol italos üveg, laposüveg, pohárként használható, ezüstözött alpakka kupakkal. Jelzett: Patent J. B. (John Biggin & Co. Ltd.), XX. sz. eleje. m: 16 cm
12127.

2 600 HUF
7,05

Antik elefántcsont salátás kanál és villa. 26 cm
12128.

12 000 HUF

cca 1880 Régi díszes bársonykötésű, gobelinnel díszített emlékkönyv, aranyozott lapszélekkel, szép állapotban, csak néhány oldalnyi ceruzás bejegyzéssel 15 cm
12129.

1 000 HUF
20

Vadászpuska tus. Belgium XIX. sz. vége Liege. Díszített. Jelzett 19 cm
12130.

15 000 HUF
40,65
46,88
10

Lőportartó. XIX sz. angol. Sheffiled, James Dixon. Jelzett. Réz. 19 cm
12131.

30 000 HUF
81,30
93,75

6 db antik fém óralánc klf díszítményekkel 21-44 cm-ig
12132.

15 000 HUF
40,65
46,88

Keleti csontnyelű sültes szedő, kopott, h: 23-24 cm
12133.

4 000 HUF

Sárkányos diótörő, fém,. H: 20 cm
12134.

7 500 HUF
20,33
23,44

Antik bétel dió vágó, India, kopott, h: 12-15,5 cm
12135.

2 000 HUF

Angol igazgyöngy nyaklánc, h: 54 cm
12136.

10 000 HUF
21

Ezüst(Ag) nyelű kés, 4 db + villa, 4 db, horpadásokkal + 1 db ezüst (Ag) kiskanál, sérült, jelzettek, bruttó: 276 g
12137.

18 000 HUF
48,78
56,25

Antik óralánc, zománcozott címeres motívummal, h: 24 cm
12138.

28 000 HUF
75,88
87,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF