Paintings and graphics Number of items: 586
2786122
432
500000
Lakner László (1936-): Hommage á Kassák Lajos, 1988. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent: Lakner 88. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 32,5x22,5 cm / László Lakner (1936-): Hommage á Lajos Kassák, 1988. Mixed technique and collage on paper. Signed lower right: Lakner 88. With autograph description on the reverse. Framed. 32,5x22,5 cm
500 000 HUF
2786387
10001
432
170000
Maurer Dóra (1937): Geometriai kompozíció 1998. szitanyomat, papír, jelzett, számozott (52/100) 20cm x 20cm,
170 000 HUF
2786375
10002
432
460000
Diener-Dénes Rudolf (1889-1956): Párizsi Szajna-part az Eiffel-toronnyal. Pasztell, papír, jelzett "Diener Denes Rudolf/ Paris". Keretben. 90cm x 125cm
460 000 HUF
2715887
10003
432
280000
Berkes Antal (1874-1938): Nagyvárosi ősz. Olaj, vászon. Jelzett. 53x65 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. / oil on canvas, signed, framed
280 000 HUF
2786376
10004
432
190000
190 000 HUF
2736780
10005
432
120000
Vaszary János (1867-1939): Női portré, 1930. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 30,5×22,4 cm. / Pastell on paper, signed. Slightly damaged. Framed.
120 000 HUF
2785723
10006
432
160000
Deim Pál (1932-2016): "Fekete tükör". Akril, vásznazott lemez, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 20x15 cm.
160 000 HUF
2742451
10007
432
110000
Johan Hugó (1891-1956): Dunapart Budapestnél. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. 23x29,5 cm. / watercolour and pencil on paper, signed. Provenance: from the estate of the artist.
110 000 HUF
2786825
10008
432
36000
36 000 HUF
2783056
10009
432
Abonyi Magyar Imre (1939-2010): Táj tehenekkel. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 34x48 cm
9 000 HUF
2785129
10010
432
Aczél Ilona (1929-2000): Emberpár, 1970. Golyóstoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, Aczél Ilona autográf ajándékozási soraival 1974-ből. 27x18 cm.
9 000 HUF
2760448
10011
432
13000
Almásy Aladár (1946-): Gyanúindítékot adó tyúkmisztikum, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/10). Üvegezett fakeretben, 27,5x32 cm
13 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house