Híres szerelmesek. Bp., 1909, Franklin-Társulat, 336 p. Második kiadás... https://www.darabanth.com/en/432-Online-auction/432.0/Books/Books-Other-rarities~1000037/Hires-szerelmesek-Bp-1909-Franklin-Tarsulat-336-p-Masodik-kiadas-Gazdag-szovegkozi-es-~II2783300
2783300
17504
432
2 000 HUF
Description: Híres szerelmesek. Bp., 1909, Franklin-Társulat, 336 p. Második kiadás. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé viseltes borítóval.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: karap_norbert
further page navigation Auction house