17106.
Closed 431. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Keller Konrád: A tenger élete. Bp., 1897, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói, kissé kopott vászonkötésben, előzéklap kijár.