12378.
Closed 431. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
11 000 HUF
29,81 EUR, 34,38 USD
Mandinka törzsi fafaragás, figurális, kopásokkal, Afrika, Mozambik, XX. sz. közepe. m: 43,5cm