Art-ceramics
Number of items: 172
2735466
11121
430
Art-ceramics
Füzérkajatai népi füles edény, kaspó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, mázrepedésekkel, kisebb sérülésekkel, 23,5x20x13,5 cm
4 000 HUF
2745102
11122
430
3800
Art-ceramics
2 db szilke, mázas cserép, kis lepattanásokkal, m: 23 és 25 cm
3 800 HUF
2743789
11123
430
5500
Art-ceramics
Badár Balázs, ifj. (1896-1972) Kaspó. Mázas kerámia, Jelzett, lepattanással. m: 11 cm
5 500 HUF
2723766
11124
430
Art-ceramics
Régi népi, fejes kerámia váza, jelzés nélkül, minimális csorbákkal, m: 26 cm
16 000 HUF
2761036
11125
430
Art-ceramics
Erdődy Mária: Patika díszedény. Kézzel festett kerámia, jelzés nélkül, Aesculap felirattal, kopásnyomokkal, 1970 körül, m: 31 cm
10 000 HUF
2761038
11126
430
Art-ceramics
Erdődy Mária: Patika díszedény. Kézzel festett kerámia, jelzés nélkül, AQV. ANETHI felirattal,címerrel, kopásnyomokkal, 1970 körül, m: 31,5 cm
10 000 HUF
2761226
11127
430
Art-ceramics
Figurális gyertyatartó, samottos kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13,5 cm
4 000 HUF
2760819
11128
430
Art-ceramics
12 000 HUF
2763712
11129
430
Art-ceramics
Francia Limoges majolika kaspó, zöld mázas, kopásokkal, jelzett, m: 17,5cm
12 000 HUF
2749801
11130
430
11000
Art-ceramics
Szász Endre jelzéssel: Sasfejes férfi. Kerámia csempekép. Hibátlan. 20x20 cm
11 000 HUF
2686307
11131
430
Art-ceramics
Francia fajansz lámpa, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, működik, m: 33 cm
10 000 HUF
2743215
11132
430
14000
Art-ceramics
Holland szecessziós tálca, fajansz, fém peremmel, d: 34,5 cm
14 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m