Art-ceramics Number of items: 172
2755933
11000
430
65000
Art-ceramics
Josef Steidl Znaim antik, vadász, fajansz fali dísztál, vadászó róka motívummal. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázrepedésekkel, d: 44 cm
65 000 HUF
2755474
11001
430
38000
Art-ceramics
38 000 HUF
2762522
11002
430
36000
Art-ceramics
Josef Steidl Znaim Preimerleutenant Frh Reitzenstein zweiter im Distanzritte Berlin Wien feliratos, távlovaglás dísztányér. Jelzett, d: 45 cm
36 000 HUF
2736598
11003
430
Art-ceramics
Fischer Emil díszváza, 1890 körül, keménycserép, áttört, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
10 000 HUF
2743283
11004
430
42000
Art-ceramics
Imperial Thomasch bécsi kerámia fej, fali, jelzett, hibátlan, 24,5x15cm
42 000 HUF
2749826
11005
430
11000
Art-ceramics
Pál Ilona: Dísztál. Színes mázakkal festett kerámia. Jelzett, hibátlan, 15,5x12 cm
11 000 HUF
2749833
11006
430
11000
Art-ceramics
Papp János István (1934-2004): Bagoly. Mázas kerámia, falplasztika, jelzett, sérült, 22,5x18x7 cm
11 000 HUF
2756391
11007
430
Art-ceramics
Balczó Edit (1935- ): Menyecske. Kerámia falplasztika. Jelzett, hibátlan, 31x19cm
16 000 HUF
2762925
11008
430
Art-ceramics
Pál Ilona (1937-):Falitál (Absztrakt). Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan d:20cm
10 000 HUF
2764350
11009
430
Art-ceramics
Bán Károly: Retró kerámia váza, jelzett, alján minimális restaurálással, m: 27,5 cm
16 000 HUF
2761173
11010
430
Art-ceramics
Luria Vilma: Retró vázácska, jelzés nélkül, hibátlan, m: 12 cm
10 000 HUF
2761185
11011
430
Art-ceramics
Kumpost Éva: Róka. Kerámia, hibátlan, jelzés nélkül, m: 22 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house