1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés, eredeti, de sérült mellszalaggal, "BRONZE" jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:2 kopott aranyozás, ph.
Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon" gilt bronze decoration, with original but damaged ribbon, and "BRONZE" hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF worn gilding, edge error
NMK.: 327